BOTM Sp. z o.o.

Kompleksowa ochrona

Kompleksowo zajmujemy się sprzedażą wszystkich rodzajów ubezpieczeń w ten sposób oszczędzając czas naszych klientów. Od wielu lat specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o wydanie uprawnień transportowych takich jak zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego czy licencja wspólnotowa. Obowiązkowym załącznikiem do takiego wniosku jest właśnie polisa ubezpieczeniowa tzw. OC Przewoźnika Drogowego, którą można zakupić u nas od ręki. Dodatkowo w swojej ofercie mamy również ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, jak i majątkowe, życiowe, NNW szkolne dla dzieci, NNW w trakcie podróży.
Nasza sprawna obsługa wpływa na wysoki poziom zadowolenia każdego klienta i przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy klienta.

Ubezpieczenia wykupujemy na najgorszą ewentualność, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami aby wybrać jak najlepszy wariant i zwyczajnie spać spokojnie.  

Oferujemy:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)
  • OC Przewoźnika Drogowego

i wiele innych..

 

WSZYSTKO PO TO, ABY SPEŁNIĆ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA. JEŚLI TAK, JAK MY CENISZ SOBIE KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG – NAPISZ DO NAS.