BOTM Sp. z o.o.

Niezawodność i dokładność

Priorytetem firmy transportowej jest zapewnienie warunków do funkcjonowania taboru i organizowanie  pracy dla kierowców. Jednakże  w tle znajdują się nie mniej ważne aspekty codzienności, o których niejednokrotnie nie chcemy pamiętać. Przekazując nam sprawy analizy czasu pracy, możecie Państwo dalej o tym nie myśleć.
Uporządkujemy dokumentację i przygotujemy ją do archiwizacji. Stworzymy ewidencję czasu pracy w systemie uwzględniającym Państwa potrzeby. Otrzymacie Państwo raport naruszeń popełnianych przez kierowcę, wraz z jego „wyceną” dokonaną zgodnie z przepisami karnymi ustawy o transporcie drogowym wraz z uwagami ogólnymi i indywidualnymi – skierowanymi do poszczególnych kierowców oraz kartę ewidencji czasu pracy kierowcy. Udzielimy bieżących wskazówek co do tego, jak ograniczyć w przyszłości zdiagnozowane nieprawidłowości.

Należy pamiętać, że dokumentacja związana z czasem pracy kierowców nie tylko służy naliczaniu płac lecz może być również przedmiotem wnikliwej analizy organów kontrolnych takich jak ITD, czy PIP. Dlatego jej tworzenie warto powierzyć profesjonalistom.

Dzięki wynikom naszej analizy będziecie Państwo mogli sprawować realny nadzór nad kierowcami, właściwie reagować na popełniane błędy i na bieżąco korygować ich działania.

W ramach współpracy:

  • sporządzamy ewidencje czasu pracy,
  • sporządzamy raport naruszeń wraz z jego „wyceną” zgodnie z obowiązującym taryfikatorem,
  • zajmujemy się sczytywaniem danych z kart i tachografów
  • pilnujemy terminów kart kierowców, sczytywania danych z kart kierowców i tachografów,
  • sprawujemy nadzór nad kierowcami a w przypadku zaistniałych naruszeń sporządzamy stosowne wyjaśnienia,
  • reprezentujemy klientów w postępowaniach organów kontrolnych jak ITD, czy PIP.

Wykonujemy również wiele innych czynności w odpowiedzi na bieżące potrzeby naszego klienta a w ramach stałej współpracy służymy radą, zarówno dla osób zarządzających jak i dla kierowców.

 

CZAS PRACY KIEROWCÓW I JEGO ROZLICZANIE NIE MUSI JUŻ PRZERAŻAĆ!
JEŚLI SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI – NIE CZEKAJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.