BOTM Sp. z o.o.

Bezpieczne finanse

Nasza działalność z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa to kompleksowe usługi finansowe zarówno dla osób rozpoczynających działalność, jak i tych, którzy posiadają własną firmę i szukają innego biura rachunkowego. Osobom rozpoczynającym swoją działalność świadczymy pomoc w wyborze formy prawnej oraz udzielamy wszelkich informacji związanych z zasadami opodatkowania. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób zapewniając najlepszą usługę finansową i doradztwo w tym zakresie.

Nasi pracownicy posiadają należyte doświadczenie i wykształcenie w dziedzinie rachunkowości. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego,  nowoczesnego oprogramowania, które umożliwia oszczędność czasu i charakteryzuje się niezawodnością. 
Nasze biuro rachunkowe wyręczy Państwa w zakresie prowadzenia niezbędnych dokumentacji koniecznych przy prowadzeniu własnej działalności. Dzięki nam, będą mogli Państwo w pełni skupić się na zarządzaniu firmą, a pracę papierkową pozostawić ekspertom.

W ramach współpracy:

  • prowadzimy: księgi handlowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rejestr zakupu i sprzedaży VAT, wykaz i ewidencję środków trwałych, ewidencję wyposażenia, karty przychodów pracowników,
  • sporządzamy deklaracje rozliczeniowe do ZUS i US,
  • sporządzamy deklaracje do GUS,
  • sporządzamy sprawozdania finansowe i analizy,
  • dokonujemy zapisów księgowych poszczególnych zdarzeń gospodarczych,
  • prowadzimy kwalifikacje podatkową dokumentów, tj. ocenę dokumentów księgowych w świetle przepisów i podejmujemy decyzję o sposobie ich zakwalifikowania i ujęcia w odpowiednich ewidencjach,
  • reprezentujemy klientów przed urzędem skarbowym, zakładem ubezpieczeń społecznych i innymi instytucjami państwowymi.

Ponadto, jesteśmy stałym doradcą na każdym etapie współpracy, począwszy od formalności związanych z zakładaniem firmy, aż po praktyczne rady w dziedzinie prowadzenia działalności.

 

JEŚLI SZUKAJĄ PAŃSTWO BIURA RACHUNKOWEGO, KTÓRE ODCIĄŻY PAŃSTWA OD ŻMUDNEJ PRACY ZWIĄZANEJ Z DOKUMENTACJĄ FIRMY – ZACHĘCAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY.