O NAS

logoTo wsparcie przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie przewozów drogowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm transportowych, jak i do wykonujących przewozy na potrzeby własne. Poprzez wieloletnie doświadczenie, doskonale znamy się na tym co robimy, a praca z ludźmi transportu sprawia nam ogromną satysfakcję. Z naszymi klientami utrzymujemy bezpośredni kontakt. Dbamy o to, by relacje zawodowe jakie nas łączą wspierane były również przez szczerą życzliwość i otwartość na drugiego człowieka. Nie ograczamy się do ram współpracy nakreślonych w umowie – w razie potrzeby chętnie służymy pomocą i udzielamy wsparcia merytorycznego w rozwiązaniu zaistniałego problemu. Często w tych sytuacjach sprawdza się powiedzenie: “Rozwiązanie problemu polega na znalezieniu człowieka, który potrafi go rozwiązać” (prawo Murphy’ego). Otaczamy się wyłącznie najlepszymi profesjonalistami.

BOTM. INFO TO GWARANCJA ZADOWOLENIA!


Nasze cele – nasze atuty

  • Zgadzamy się z powiedzeniem, że arkę buduje się w czasie suszy. Nie warto pisać odwołań od nałożonych kar, lecz z pewnością warto zapobiegać ich nakładaniu.
  • Współpracujemy z profesjonalną kadrą posiadającą szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze transportu drogowego.
  • Nasi specjaliści to praktycy z dziedziny administracji, techniki samochodowej, przepisów transportowych i ruchu drogowego, prawa pracy oraz przepisów związanych z przewozem towarów niebezpiecznych
  • Naszym celem nie jest walka z organami kontrolnymi i pisanie odwołań od ich decyzji a jedynie świadczenie pomocy w celu usprawnienia funkcjonowania firm przewozowych.
  • Pragniemy podzielić się naszą wiedzą ze wszystkimi osobami związanymi zawodowo z przewozami drogowymi i poważnie traktującymi swoją profesję.
  • Chcemy, by z naszą pomocą Państwa firma mogła funkcjonować zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi bez obaw, że pierwsza kontrola doprowadzi ją do upadku.
  • Naszym celem jest umożliwienie Państwu skupienia uwagi na sprawach stricte biznesowych a nie na zajmowaniu się absorbującym cenny czas, śledzeniem zmian w przepisach.
  • Naszym marzeniem jest, by usługa BOTM.INFO była w stanie sprostać każdemu zadaniu, jakie postawi przed nami nasz klient.